Zaproszenie na seminarium online z HBRP i Microsoft

Już w środę, 22 kwietnia o godzinie 10:00 odbędzie się pierwszy z webinarów organizowanych we współpracy GoldenLine z Harvard Business Review Polska oraz z firmą Microsoft. Spotkanie otworzy cykl trzech spotkań poświęconych tematyce liderów w organizacjach.

W trakcie bezpłatnych seminariów online goście specjalni – Andrzej Jacaszek z HBRP, Pakita Łowczyńska z GoldenLine oraz Andrzej Borczyk z Microsoft Polska podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu różnych aspektów roli lidera, takich jak znaczenie i funkcje lidera w organizacji, budowanie zaangażowania liderów oraz zatrudnianie osób o cechach przywódczych.

W trakcie pierwszego spotkania pod hasłem „Rola liderów w organizacjach” Andrzej Jacaszek, dyrektor zarządzający ICAN Institute i wydawca Harvard Business Review Polska opowie o tym, dlaczego liderzy są tak istotnymi postaciami w strukturze organizacyjnej i jak mają wpływ na procesy zachodzące w firmie. Ekspert opowie między innymi na pytania:

  • kim są liderzy i jakie cechy ich wyróżniają
  • jaka jest rola liderów w organizacji
  • dlaczego ich obecność jest tak ważna

 

Andrzej Jacaszek ukończył studia Executive Master of Business Administration, University of Minnesota, Carlson School of Management oraz Wydział Nawigacyjny Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Od marca 2004 jest wykładowcą w ICAN Institute. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach zarządzania strategicznego, sprzedaży, marketingu, ekonomiki przedsiębiorstwa. Pracował m.in. dla takich firm, jak: Medicover Holding BV jako dyrektor grupy ds. sprzedaży i marketingu; Norwich Union jako Country Manager of Life and Pension Operations Poland; Powszechne Towarzystwo Emerytalne Norwich Union SA jako prezes zarządu;  TUiR Warta SA  jako wiceprezes zarządu; Agros Holding SA jako dyrektor grupy ds. sprzedaży i marketingu; B.P.S. Consultants Poland Sp. z o.o.  jako prezes zarządu. W latach 2004-2005 pełnił funkcję wiceministra finansów RP. Od 2009 r. jest wiceprezydentem Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

W trakcie kolejnego spotkania zagadnienia związane z rekrutacją osób o cechach przywódczych poruszy Pakita Łowczyńska, HR Director w GoldenLine, natomiast cykl zamknie webinarium o budowaniu zaangażowania wśród liderów, o którym opowie Andrzej Borczyk, HR Director Microsoft Polska.

Zapisz się na webinarium już teraz!

Zapisz się na webinar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *