Udana kolacja z programistą – webinar z Piotrem Lemieszkiem z CONNECTIS_

Tuż przed Świętami gościliśmy u siebie Piotra Lemieszka z CONNECTIS_.
W trakcie webinaru opowiedział o szczegółach kampanii SUPER PRACA, za którą CONNECTIS_ otrzymało prestiżową nagrodę EBKreator 2014.

Rekrutacje IT należą do jednych z najtrudniejszych, dlatego wymagają nieszablonowego podejścia. Jak stwierdził Piotr, bardzo przypominają… randki! Firma musi w pewnym sensie poderwać kandydata, zainteresować go sobą i uwieść. Dlatego rozmawialiśmy o całej kampanii właśnie w kontekście kolacji z programistą.

  • Jak znaleźć partnera?
  • Co na siebie włożyć? (czyli w co ubrać kampanię)
  • Jakie ugotować danie główne?
  • Jaki deser najlepiej uwodzi?
  • Kto otrzyma wisienkę z tortu?

 

Piotr przedstawił także, jak zaangażować do takiego projektu wszystkich pracowników firmy. I jak dobrze opracowana strategia employer brandingowa przekłada się na przyspieszenie rekrutacji. Przywołał tym wiele pozytywnych komentarzy od uczestników webinaru:

Super webinar, dzięki! To dowód, że wariacka kreatywność jest dzisiaj w cenie :-)
Magdalena Krzyworączka

 

Wszystko możecie zweryfikować sami. Zobaczcie nagranie webinaru!

 

zobacz nagranie [button]

 

Na początku webinaru Piotr ogłosił świąteczny konkurs z nagrodami. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na pytanie jaki jest najlepszy prezent dla rekrutera? Odpowiedzi było wiele i trudno było nam wybrać najciekawszą, jednak wspólnymi siłami udało nam się to zrobić. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni!

Super prezentem jest zatrudnienie dobrego PRACOWNIKA – ŻYWEJ REKLAMY REKRUTERA, który jest zadowolony na tyle, żeby nas polecić innym kandydatom. Trochę na zasadzie echa – pozytywne słowa, które się „rozchodzą” bez naszej wiedzy i wysiłku ;)
Olga Sikorska, IT CONNECT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *