Przegląd mediów – maj #1

W pierwszym majowym przeglądzie mediów przeczytacie o działaniach CSR, zobaczycie ciekawy spot w ramach działań EB oraz dowiecie się, co zrobić, gdy prezydent podwędził ci copywriterkę. Zapraszamy!

Czas na EB. Czyli znajdź sobie pretekst, żeby wrócić

Na rynku konsumenckim mamy ostatnio wielkie powroty np. kultowego piwa EB, czy też płynu do płukania Coccolino. Małe powroty są też w branży EB – Zyta Machnicka długo kazała nam czekać na nowy tekst, ale jest a nawet są! Warto zajrzeć do nowych wpisów. Szczególnie polecam najnowszy o tym, co zrobić gdy prezydent podwędził Ci copywriterkę.

Szef społecznie (nie)odpowiedzialny

“Historia firmy opowiadana na rynku poprzez działania CSR, kampanie reklamowe, employer brandingowe i inne aktywności komunikacyjne musi być wiarygodna i spójna z tą snutą przez pracowników przy rodzinnym obiedzie” – przypomina Joanna Malinowska – Parzydło w najnowszym wpisie na blogu HBRP. Warto zajrzeć do tego tekstu.

Ze świata HR –  przegląd mediów zagranicznych

Na portalu HRstandard znajdziecie najnowsze branżowe informacje napływające z mediów zagranicznych. Zapraszam do sprawdzenia przeglądu z tamtego i tego tygodnia, gdzie znajdziecie wiele inspirujących artykułów.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu

O kandydatów walczą nie tylko firmy, ale także szkoły i uczelnie. Poniżej znajdziecie niesamowitą inspirację dla waszych działań EB-owych. Zachęcam do obejrzenia!

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *