Jak dotrzeć do najlepszych kandydatów?

Dotarcie równocześnie do kandydatów aktywnych oraz pasywnych, którzy nie szukają pracy na standardowych portalach, za pomocą ogłoszenia to rzecz wręcz niewykonalna. Serwis GoldenLine.pl wprowadził nową usługę – Job Alert Premium, która zdecydowanie ułatwia ten proces.

Czym jest Job Alert Premium?

Job Alert Premium to mailowe powiadomienie o ofercie pracy wysyłane do bardzo precyzyjnie dopasowanej grupy kandydatów. Testy wykazały, że Job Alert Premium otwierany jest o 34% częściej niż zwykłe powiadomienia o ofertach pracy a rekruterzy otrzymują nawet 2 razy więcej aplikacji niż ze standardowych ogłoszeń.

jobalertpremium2

Czym różni się od zwykłego Job Alertu?

W przeciwieństwie do standardowego Job Alertu, nowy produkt GoldenLine zawiera informację tylko o jednym ogłoszeniu dopasowanym do profilu kandydata. Pozwala to skupić jego uwagę jedynie na tej wybranej ofercie. Job Alert Premium wysyłany jest dwa razy w tygodniu do tych kandydatów, którzy spełniają zawarte w ofercie kryteria. Zawiera nie tylko nazwę firmy oraz logo, ale również opinie z Profilu Pracodawcy. Usługa JobAlert Premium umożliwia również wysyłkę z konta rekrutera, a co więcej – rozpoczyna się bezpośrednim, spersonalizowanym zwrotem do kandydata. 

Job Alert Premium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *