Wyjątkowa konferencja w Szczecinie, czyli #HRSzczecin 2019

Jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi; jakimi argumentami się posługiwać, aby nie wywoływać w zespole strachu, tylko pobudzić i motywować go do działania? Jaka jest rola HR w obliczu transformacji cyfrowej; jak zarządzać zespołami polsko-ukraińskimi; jak stać się rzetelnym i solidnym pracodawcą i dlaczego jest to konieczne w dzisiejszym świecie? 

To tylko kilka tematów tegorocznej konferencji HRSzczecin 2019, która już po raz trzeci odbywa się w stolicy Pomorza Zachodniego. Do udziału zaproszono wyjątkowych ekspertów działających na styku biznesu z HR-em.

Organizatorzy zapewniają: to wydarzenie skierowane nie tylko do HR-owców, ale także właścicieli firm, szkoleniowców, doradców, coachów i wszystkich tych, którzy zarządzają zespołami. #HRSzczecin to jak zwykle potężna dawka merytorycznej wiedzy. Co jest trendem, a co tylko chwilową modą? Jak poruszać się na obecnym, trudnym rynku pracy, jak zarządzać zespołami w nowoczesny sposób? Jak odpowiednio zadbać o kapitał ludzki w swojej firmie? To kluczowe pytania, na które muszą sobie odpowiedzieć przedsiębiorcy, chcący odnieść długofalowy sukces. Do tego będą przekonywać zarówno organizatorzy, jak i prelegenci. Poruszane zagadnienia będą się koncentrować wokół aktualnej sytuacji na rynku pracy – zarówno ze strony pracodawcy, jak i pracownika.

#HRSzczecin już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń, na których warto być. Jak zawsze, organizowany późną wiosną, przyciąga tłumy chętnych wiedzy. Biorą w nim udział głównie mieszkańcy Pomorza, ale do Szczecina zjeżdżają się też uczestnicy z całego kraju.

Można śmiało powiedzieć, że 21 maja Szczecin ponownie stanie się HR-ową stolicą Polski. Bez wątpienia będzie jak zwykle bardzo merytorycznie. Do każdej edycji #HRSzczecin zapraszamy prelegentów-ekspertów, od których faktycznie można się czegoś nauczyć, zainspirować się, którzy chcą podzielić się wartościową wiedzą. Stawiamy na osoby, które łączą kompleksowość wiedzy wraz z umiejętnościami erudycyjnymi i dużą energią, aby treści były przekazywane w najlepszy możliwy dla odbiorców sposób. Uczestnicy chwalą nas właśnie za poziom i umiejętność przekazywania trudnych tematów w sposób wyjątkowo przystępny. W naszych działaniach kładziemy ogromny nacisk na merytorykę. Chcemy, by uczestnik dostał to, po co przyszedł – jakość i wiedzę. – mówi Katarzyna Opiekulska, dyrektor generalny LSJ HR Group, organizatorka wydarzenia.

Specjalnie dobrani liderzy opinii, każdy z nich specjalizujący się w innym obszarze, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą w przystępny sposób. Niekwestionowaną gwiazdą #HRSzczecin 2019 będzie profesor Jerzy Bralczyk, który opowie o tym, jak komunikować wartości oraz jak ich używać w argumentacji. Natalia Suska (CEO of NEUROHM) zaprezentuje innowacyjne metody neuromarketingowe, wspierające działania wewnątrz organizacji. Dominika Komorowska (autorka Akademii Lidera) podpowie, jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi.

Jednym z ważniejszych zagadnień, które pojawi się podczas konferencji będzie ważny temat Employer Brandingu.

– W dzisiejszych czasach bez mocnej marki pracodawcy i strategii employer brandingu trudno prowadzić konkurencyjny biznes. Takiej strategii trzeba poświęcić czas, podejść do tego profesjonalnie, łącząc ją w przemyślany sposób ze strategią całej firmy. Będę zachęcać do takich działań i także w bardzo praktyczny sposób opowiadać, jak taką strategię zbudować. – mówi Anna Macnar, CEO HRM Institute, kolejna prelegentka podczas HRSzczecin 2019.

A o nowym typie przedsiębiorcy opowie skuteczny trener komunikacji w biznesie oraz trener mówców, uczący charyzmatycznych wystąpień biznesowych. W trakcie swoich warsztatów pomaga uczestnikom odkryć przeszkody, które uniemożliwiają im osiągania kolejnych sukcesów oraz wprowadzić nowe przekonania wspierające ich cele.

Wiele osób chce osiągać nowe lepsze rezultaty szybko i, co jeszcze ważniejsze, trwale. Myślę, że sztuka komunikacji, sztuka wystąpień i dzielenia się wartością i wiedzą to prosta droga do szeroko pojętego sukcesu. Czy warto się tego uczyć? Oczywiście. Na rynku jest wiele osób i firm, działających „normalnie”. Wspaniałość to wyjście ponad normę. Ponad 80% osób boi się występować i zabierać głos na forum. Tylko 15% robi to i jest w tym naprawdę dobra, a zaledwie 5% potrafi za pomocą słowa zmieniać świat – swój i innych. – mówi Krzysztof Hillar, który podczas swojego wystąpienia opowie o nowym typie przedsiębiorcy, który dzięki nieszablonowemu działaniu może odnieść większy sukces i mieć lepsze rezultaty.

Na scenie pojawią się także m.in.: Maciej Noga, założyciel portalu Pracuj.pl, Monika Sielicka, Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Sodexo Benefits&Rewards Services Polska Sp. z o.o. oraz Marzena Budziszewska, HR Manager CEE w De Lage Landen Leasing Polska SA.

Po raz trzeci konferencję poprowadzi popularna prezenterka, Beata Tadla.

Warto odwiedzić Szczecin, by wziąć udział w tej wyjątkowej konferencji!

 

Termin: 21 maja 2019

Miejsce: Hotel Radisson Blu

Bilety: hrszczecin.pl

Cena: 349 zł (w cenie przerwa kawowa, lunch, materiały konferencyjne)

 

Zapraszamy serdecznie! GoldenLine jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *