Zakupy usług rekrutacyjnych GoldenLine łatwiejsze niż kiedykolwiek

W lipcu uruchomiliśmy w GoldenLine.pl nową platformę sprzedaży usług rekrutacyjnych. Nowa strona umożliwia samodzielny zakup ogłoszeń i dostępu do wyszukiwarki kandydatów. Proces zakupu jest szybki, intuicyjny i wygodny. Dostępny dla tych, którzy dokonują zakupów na desktopie, jak i tych, którzy preferują szybkie zakupy na urządzeniach mobilnych. Zapraszamy na stronę sklep.goldenline.pl.

Tworząc nowy sklep zależało nam, aby proces zakupu był przyjemny, łatwy i intuicyjny, a dostęp do zakupionych usług automatyczny. Tworzyliśmy stronę z myślą o wszystkich klientach – zarówno z Polski, jak i tych, którzy prowadzą działalność poza granicami kraju. Takich, którzy preferują szybkie zakupy na smartfonie, jak i tych, którzy dokonują transakcji na dużym ekranie. Klienci mogą wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób płatności

Nasi Klienci mogą dokonać zakupu flagowych usług oferowanych przez GoldenLine.pl – ogłoszeń oraz wyszukiwarki kandydatów, umożliwiającej poszukiwanie pracowników w bazie 2,8 mln profili zawodowych.

Na sklep.goldenline.pl klienci znajdą standardową ofertę, ale też specjalne pakiety i promocje. Ponadto sklep będzie ciągle rozwijany i rozbudowywany, cały czas będziemy chwalić się nowościami.

Z okazji otwarcia nowego sklepu przygotowaliśmy specjalną zniżkę na zakup usług rekrutacyjnych. Tylko do 20 lipca z kodem GOLDEN każde zamówienie zrealizujesz 100zł taniej!

Zapraszamy na sklep.goldenline.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *