Informatyczne targi pracy – VI edycja IT Career Summit – Wejdź do gry o karierę marzeń!

Już 26 września 2019 po raz szósty pracodawcy będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników z branży IT podczas IT Career Summit. Tym razem targi odbędą się na Stadionie Legii w Warszawie! Daj się odkryć i odwiedź strefę Kariery IT .

Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, koncentrują w jednym miejscu czołowych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata IT oraz nowych technologii. Największe autorytety tej branży zdradzą Ci tajniki efektywnego budowania kariery w IT. Zmień z nami swoją ścieżkę zawodową i znajdź miejsce, w którym rozwiniesz kompetencje!

Zgłoś bezpłatny udział w targach, wystarczy że wypełnisz formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie http://itcareersummit.pl/wawa/#REJESTRACJA

Podczas targów odbędzie się również Konferencja DEVELOPERS CONGRESS – podczas której wysłuchasz czysto merytorycznych wystąpień, najbardziej uznanych prelegentów z Polski. Będzie o nowych technologiach i rozwiązaniach, które warto znać. Damy Ci szansę na pogłębienie Twojej wiedzy J

Co konkretnie czeka na Ciebie w programie? Wiele interesujących tematów, jak również wybitnych speakerów – sprawdź agendę: http://itcareersummit.pl/wawa/#AGENDA

Na targach spotkasz firmy, które będą aktywnie poszukiwać obiecujących kandydatów do swoich organizacji, m.in.: PKO Bank Polski, DXC.technology, Nordea, Mettler Toledo, Empik, 4 Finance, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

To oczywiście tylko mała część pracodawców, którzy będą czekać tego dnia na Ciebie.

Śledź nasz profil na FB i bądź na bieżąco z aktualnościami https://www.facebook.com/itcareersummit/?ref=bookmarks J

Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit – 26 września 2019 na stadionie Legii w Warszawie.

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także inne atrakcje, strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Strona internetowa wydarzenia:

http://itcareersummit.pl/wawa/

Strona bezpłatnej rejestracji:

http://itcareersummit.pl/wawa/#REJESTRACJA

Bądź z nami tego dnia !

Do zobaczenia na stadionie Stadionie Legii Warszawa

Kontakt z organizatorem:

www.pureexpo.pl

e-mail: kontakt@pureexpo.pl

tel: +48 22 39 09 109

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *