Łatwiejsze wyszukiwanie kandydatów

Wdrożyliśmy nowe funkcje do Wyszukiwarki Kandydatów. Dzięki temu korzystanie z niej jest szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne.

Zmianom uległy typy pól w wyszukiwarce. Odtąd rekruter nie będzie zmagał się z przewijaniem “okienek”. Wszystkie pola są skonstruowane tak, aby rekruter widział całość wprowadzonego przez siebie tekstu.

Poszczególne pola otrzymały nowe etykiety. Dzięki temu będą one bardziej intuicyjne dla rekruterów. Nowe opisy jednoznacznie wskazują, że warunki wyszukiwania muszą zostać spełnione jednocześnie.

Widoczne zmiany zaszły także w innych etykietach. Zaktualizowaliśmy nazewnictwo, co wprowadzi spójność między wymaganiami rekrutera a tym, co “zrozumie” aplikacja.

Wprowadziliśmy także inne operatory logiczne, które wpłyną na bardziej precyzyjne wyniki wyszukiwań.
Od teraz rekruterzy będą mogli użyć symbol aby zastąpić  fragment tekstu, np. programist – wyniki wyszukiwania zwrócą programistę i programistkę. Co to oznacza w praktyce?
– brak konieczności deklinacji tych samych słów
– możliwość zastąpienia wszystkich możliwych końcówek gwiazdką, co upraszcza pracę rekrutera.
Gwiazdkę można stosować zarówno w pojedynczych słowach jak i we frazach, ale wyłącznie na końcu wyrazów. Przykład: programi* lub “technol* żywno*”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *